Press Esc to close · Enter for all results
Godfrey, IL 62035
$300,000
$156 / sq ft
2
Bedrooms
Bathrooms
1,924
Sq Ft Above Grade
0.34
Acres
Coming soon!
Listed: (20594 days on market)
Viewed 4 times on this site.